Reoveepuhastite seadmed

Kvaliteetsed seadmed reoveepuhastite tarvis

      
  Kaunis loodus ka tulevastele põlvkondadele
Tehase TSURUMI sukelejektor BER/TOS-BER   Tehase TSURUMI õhupuhur RSR  Tsurumi sukelaeraatorid
Müüme laias valikus Jaapanis toodetud ökonoomseid ja töökindlaid Tsurumi Pump seadmeid. Uue ja säästliku seadme paigaldamine aitab oluliselt vähendada reoveepuhasti ekspluatatsioonikulusid. Jaapanis toodetud puhurite ja pumpade eeliseks on madal hooldusvajadus ja tõrgeteta töö.Tehase TSURUMI seadmeid saab edukalt kasutada reoveepuhastite BIO-25, BIO-50, BIO-100, OXYD-90, OXYD-180 jne renoveerimisel. Tehase TSURUMI tooted on paigaldatud paljudele reoveepuhastitele üle Eesti ning nad on end meie tingimustes juba parimast küljest näidanud.Seadmed on valmistatud vastavalt kvaliteedistandardile ISO 9001 ja keskkonnastandardile ISO 14001.      
Tootevalikusse kuuluvad
  • õhupuhurid (kompressorid),
  • ejektorid,
  • aeraatorid, 
  • peen- ja jämevõred, kruvivõred, liivapüünised
  • segurid,
  • reoveepumbad jpm.
Sukelsegurid
Esindame Eestis ka SEFT kaubamärgi võreseadmeid (kruvivõred, trummelfiltrid, liivapüünised ja nende baasil kombiseadmed)
Kruvivõre FCPC Kruvivõre FC Trummelfilter GRR 
Ujukõntsakaap FSP

Ujukõntsakaap FSP

Ujukõntsakaap FSP koosneb võimsast jugasurupumbast, mis tagab tõhusa kõntsa kogumise. FSP-seeria ujukõntsakaap on kergekaaluline, töökindel, lihtsa paigalduse ja hooldusega.
VAATA LÄHEMALT
Sukelaeraator TRN

Sukelaeraator TRN

Sukelaeraatoreid kasutatakse vee (biotehnoloogias, vesiviljelus) ja reovee (puhastusseadmetes) õhustamiseks. Seadmeid iseloomustab suurepärane segamisvõime.
VAATA LÄHEMALT
Peenvõred KW

Peenvõred KW

TSURUMI on välja töötanud uudsed mehhaniseeritud automaatvõred, mis juba eeltöötlemise ajal eraldavad reoveest lahustumatud ained (hõljumi).
VAATA LÄHEMALT

OÜ IMPEL - Vinkli 8, Tartu
Tarned üle Eesti!

Üldtelefon: 748 5346
impel@impel.ee