Tsurumi bensiinimootoriga kõrgsurvepumbad

Jaapani firma Tsurumi iseimevad tsentrifugaalpumbad TEF 25HA, TEF3-50H ja TEW-50HA on varustatud Honda 4-taktilise bensiinimootori ja õlianduriga (v.a mudel TEF3 50H).
Need pumbad sobivad tänu oma suurele tõstekõrgusele ideaalselt kastmiseks, pesemiseks ja tulekustutustöödeks. Kõige enam kasutatakse neid põllumajanduses, aga samuti päästetöödel ja mujal.

Suurim tõstekõrgus on 95 meetrit ja tootlikkus kuni 480 l/min.
Maksimaalne imikõrgus on 7 meetrit, kuid soovitatav oleks kuni 6 meetrit või isegi vähem.
Tsentrifugaalpumba paigalduskoha valimisel tuleb meeles pidada, et mida lähemal asub pump veevõtukohale, seda parem töövõime saavutatakse (mida kõrgem imemiskõrgus, seda rohkem pumba jõudlus väheneb). Maksimaalse töövõime tagamiseks valige koht, mis võimaldab kõige lühemat ja otsesemat imitorustikku ja kõige väiksemat võimalikku vertikaalset tõstmist.

TEF3-50HA ja TEW-50HA mudelitel on kolme BSP väljalaskeavaga ots (1 x 1½” ja 2 x 1”) tänu millele saab seda pumpa kasutada üheaegselt kaks inimest ja samal ajal on endiselt tagatud kõrge surve (näiteks tulekustutustööd, tolmutõrje, puhastamine jms tööd). Igal väljundil on lukustuskork, millega saab vajadusel survet suurendada ja vett säästa. 
TEW-50HZ on varustatud elektristarteriga, et tagada veelgi lihtsam ja kiirem käivitamine.  
Kõik mudelid (v.a TEF-25HA) asuvad kaitsva raami sees ning neid on väga mugav ühest kohast teise toimetada. Lisaks asuvad pumbad vibratsiooni vähendavate puksite peal, et tagada veelgi sujuvam töö.
Tehnilised andmed: Vaata tabelit

OÜ IMPEL - Vinkli 8, Tartu
Tarned üle Eesti!

Üldtelefon: 748 5346
impel@impel.ee