Kalade transpordimahuti Thermoport

Eluskalade veoks tuleb valida kõige ohutum meetod, sest ebasobiva mahuti kasutamine võib kalad ohtu seada. Seetõttu otsustati välja töötada kalade veoks sobilikud mahutid Thermoport. Optimaalsed ja usaldusväärsed mahutid on saadaval neljas suuruses:

190, 290, 600, 800 ja 1100 liitrit.

Kõrgekvaliteedilisest plastist (PE) mahutid on valmistatud ühes tükis (ilma keevitusteta) ning nad on väga tugevad ja löögikindlad. Kahe suurema mahuti (600 ja 800 liitrit) kaaned ja avad on tehtud märgatavalt suuremad, mistõttu kalasid on mugav sisse ja välja laadida. Kaane tihend tagab korraliku tihenduse ja ei külmu.

Kuna Thermoporti disain vähendab vee üles-alla kõikumist, siis asuvad kalad veelgi kindlamalt ja turvalisemalt mahutis. Mahutite spetsiaalne konstruktsioon ja ümarad nurgad aitavad ära hoida vastu seina loksumisest tekkivaid vigastusi. Anumal on süvendatud käepidemed (v.a 190-liitrine mahuti, millel on külgekruvitud käepidemed). Mitmekihiline ehitus (600 ja 800 liitrit) garanteerib stabiilse vee temperatuuri, mis on eriti oluline lõhe, forelli jt puhul. Kõikidel Thermoporti mahutitel on prundiga äravool. Soovi korral võib paigaldada kuulklapi.

E e l i s e d :
* Viis suurust: 190-1100 l
* Unikaalne, kahekordne kaitse ja isolatsioon (600 ja 800 l)
* Mahutil on sobiv konstruktsioon ja ümarad nurgad
Tehnilised andmed: Vaata tabelit

OÜ IMPEL - Vinkli 8, Tartu
Tarned üle Eesti!

Üldtelefon: 748 5346
impel@impel.ee