Kalade sööteseadised Profi Feed Sprayer

Kõrgema kvaliteediga söötade kasutamine nõuab paremaid söötmise tehnoloogiaid. Tagamaks kalade optimaalset kasvu ja sööda optimaalset jagamist tuleb sööta täpselt doseerida ja ilma kadudeta jagada. Lisaks on oluline kalu mitu korda päevas toita. Kõikide nende nõudmiste täitmine  on raske ja kulukas, kui kalu söödetakse käsitsi. Lisaks võimaldab kalade automaatne söötmine vähendada töötundide arvu ja see muudab töö palju lihtsamaks!

Selle tulemusena on välja töötatud Profi-feed Sprayer. Selle seadmega saab kalasid sööta ilma kadudeta. Kalade toit asetatakse võimsasse õhuvooluga puhurisse ning selle õhuvoolu abil jagatakse toit kuni 8 meetri kaugusele üle tiigi laiali. Söödapiserdi tagab hooldus- ja rikkevaba töötamise ning praktiliselt abrasioonivaba jaotamise (erinevalt näiteks tsentrifugaalketastest).

Profi-feed sprayer sobib kalasöödale mõõduga 2-7 mm. Spetsiaalselt välja töötatud söödaanuma väljalaskeosas asuv nn annustamissõrm tagab sööda pideva ja häireteta jagamise. Ummistumine on praktiliselt võimatu. Söödaanuma väljalaskeosas on annusti, mis aitab söödaterade suurust kiiresti ja lihtsalt reguleerida isegi siis, kui anum on täis.

60 kg söödahoidla on ümara kujuga ning 120 kg ja 200 kg söödahoidlad on nelinurkse kujuga. Selline ehitus aitab lihtsustada täitmist.

Kaane avamine toimub käsitsi ja spetsiaalne mehhanism hoiab selle avatuna. Punkri ülaosa sees on roostevabast terasest raam, nii et kui näiteks pakend peaks anumasse kukkuma, siis see raam püüab selle kinni. Kõik sööteseadised on varustatud roostevabast terasest raamiga.

Profi-feed sprayer on saadaval erinevate regulaatoritega. Kõik versioonid töötavad 230V pingega ja vajavad tavalist pistikupesa puhuri ja juhtimisseadme jaoks. Pistikusse ja tööle!
Sööteseadis on varustatud spetsiaalse tablooga taimeriga. See taimer on kaitstud tugeva korpusega, Reguleerimine on lihtne. Lisaks on seal sisse-välja-lüliti sööteseadise täielikuks välja lülitamiseks. See võimaldab täielikult kontrollida sööda kogust ja söötmiste kordi.
Tehnilised andmed: Vaata tabelit

OÜ IMPEL - Kaunase pst. 21b, Tartu
Tarned üle Eesti!

Üldtelefon: 748 5346
impel@impel.ee