Kalade sööteseadis Profi Automatic Feeder 5kg

Suurepärase alternatiiv kellamehhanismiga söötjatele!
* Uudne söötmiskell
* Täpsed söötmiskorrad
* Mahutis jätkub sööta mitmeks päevaks
* Töökindel
* Soodsad hinnad
* Saadaval pingele 12V või 230V

Sööteseadisel Profi Automatic Feeder on palju kasutusalasid, sh kalamaimude söötmine, Jaapani dekoratiivsete karpkalade ja dekoratiivkalade söötmine tiikides jne.

Uue sööteseadise spetsiaalne mehhanism on võetud olemasolevalt söötjalt Profi Automatic Feeder, mis on kalakasvatajate seas juba väga menukaks osutunud. See mehhanism tagab, et kalasööt jagatakse kaladele laiali nõutud kogustes, terviklikult ja ilma kadudeta. Sööda jagamine toimub nn annustamissõrme abiga ning seade saab voolu 12- või 230-voldiselt mootorilt. Söötmiskiirus on umbes 100 grammi minutis sõltuvalt sööda kvaliteedist ja suurusest. Sööteseadis aktsepteerib suuruseid alates kalamaimude söödast kuni 9 mm teradeni.

Standardne versioon on varustatud 230-voldise mootoriga. Kui elektrivarustus puudub, siis saab tellida 12-voldise mootoriga mudeli - see versioon võib voolu võtta autoakult või päikesepaneelilt. Söötja võtab voolu umbes 1 A päevas, nii et tavalise autoakuga saab söötjat vooluga varustada 2-3 kuud, enne kui peab uuesti laadima. Vooluallikaks võib kasutada ka päikesepaneeli. Huvi korral saab tehas tarnida sobiliku päikesepaneeli (35x28x5 cm) koos sisseehitatud patareiga. Moodul ja patarei asuvad tugevas, ilmastikukindlas korpuses ning see tuleb ühendada söötjaga kaasasoleva juhtme abil. Patarei kindlustab töö isegi nendel päevadel, mil pole päikest.

Kui kellmehhanismiga söötjate probleemiks ja miinuseks on see, et niiskus põhjustab toidu kokkukleepumist ning nendega ei suudeta tagada korraliku söödajaotust, siis Profi Automatic Feeder'iga on need probleemid lahendatud. Söötmine on programmeeritud toimuma vahelduvalt, nii palju kordi kui vaja.

Mahuti maht on 5 kg, nii et selles jätkub sööta paariks päevaks ning söödataset on väljastpoolt hästi näha. Suuremaks mugavuseks on söötja kaas kinnitatud hingedega. Roostevaba kinnitusümbris (pikkus 25 cm) on samuti lisatud.

LINN on selle söötja jaoks välja töötanud täiesti uue taimeri (koos 10m kaabliga). See võimaldab söödakordi paika panna sekundi täpsusega. Kell on väga kasutajasõbralik - peanupu ja nuppudega "+" või "-" saab kõik toidukorrad kiiresti ja lihtsalt ära määrata. Tuleb vaid paika panna söötmise algus ja lõpp, vajalik toidukordade arv ja kogu söötmise aeg (minutites või sekundites) päeva kohta. Söötmisprogramm koostatakse seejärel automaatselt.
Selle sööteseadisega saab väga mugavalt kontrollida sööda kogust ja söötmiste kordi. Proovige järele!
Tehnilised andmed: Vaata tabelit

OÜ IMPEL - Vinkli 8, Tartu
Tarned üle Eesti!

Üldtelefon: 748 5346
impel@impel.ee