Kalade pendelsöötja Profi Feeder

Kalade sööteseadis Profi-Feeder töötab pendel-printsiibi põhimõttel. Kui kala puutub vastu pendlit, siis granuleeritud sööt kukub vette. Kalad õpivad selle kiiresti selgeks, et pendli vastu puudutades saavad nad süüa. Kalasööda kogust saab reguleerida väljalasketoru abil. Kuna kaladel on parem ligipääs toidule, siis nad ka kasvavad kiiremini. Kalade sööteseadis Profi-Feeder aitab säästa kalade söötmise peale kuluvat aega ja vaeva. Lisaks on kalad söödetud ka teie äraolekul.
Kalasööda taset näeb läbi polüetüleenist valmistatud anuma. Anuma siledad küljed takistavad kondensatsiooni tekkimist ja kalasööda tükki minemist.

Profi Feeder on saadaval neljas suuruses:
* 10, 20, 40 ja 60 kg.

Sööteseadise saab kinnitada mitut moodi – söötmissilla või pöördraami külge. Väiksemate mahutite (10 kg ja 20 kg) jaoks on võimalik eraldi juurde tellida praktiline roostevabast terasest valmistatud kinnitusrõngas.

E e l i s e d :
* lihtne kasutada
* pidev toitmine tagab, et kalad võtavad kaalus juurde
* väiksem ajakulu
* madalad ülalpidamiskulud
* saadaval 4 suurust
* säästlik ja tõhus võimalus kalade toitmiseks

Kalade õige söötmine on vajalik kala kasvuks!  Söötmiseks tuleb tiigis valida üks või mitu kindlat kohta. Proovige seda ökonoomset ja tõhusat kalasöötmise meetodit!
Tehnilised andmed: Vaata tabelit

OÜ IMPEL - Kaunase pst. 21b, Tartu
Tarned üle Eesti!

Üldtelefon: 748 5346
impel@impel.ee