Reoveepuhastite seadmed

Kvaliteetsed seadmed reoveepuhastite tarvis

      
  Kaunis loodus ka tulevastele põlvkondadele
Tehase TSURUMI sukelejektor BER/TOS-BER   Tehase TSURUMI õhupuhur RSR  Tsurumi sukelaeraatorid
Müüme laias valikus Jaapanis toodetud ökonoomseid ja töökindlaid Tsurumi Pump seadmeid. Uue ja säästliku seadme paigaldamine aitab oluliselt vähendada reoveepuhasti ekspluatatsioonikulusid. Jaapanis toodetud puhurite ja pumpade eeliseks on madal hooldusvajadus ja tõrgeteta töö.Tehase TSURUMI seadmeid saab edukalt kasutada reoveepuhastite BIO-25, BIO-50, BIO-100, OXYD-90, OXYD-180 jne renoveerimisel. Tehase TSURUMI tooted on paigaldatud paljudele reoveepuhastitele üle Eesti ning nad on end meie tingimustes juba parimast küljest näidanud.Seadmed on valmistatud vastavalt kvaliteedistandardile ISO 9001 ja keskkonnastandardile ISO 14001.      
Tootevalikusse kuuluvad
  • õhupuhurid (kompressorid),
  • ejektorid,
  • aeraatorid, 
  • peen- ja jämevõred, kruvivõred, liivapüünised
  • segurid,
  • reoveepumbad jpm.
Sukelsegurid
Esindame Eestis ka SEFT kaubamärgi võreseadmeid (kruvivõred, trummelfiltrid, liivapüünised ja nende baasil kombiseadmed)
Kruvivõre FCPC Kruvivõre FC Trummelfilter GRR 
Kombineeritud võreseade GDF

Kombineeritud võreseade GDF

Kombineeritud võreseade GDF/D on ette nähtud reovees leiduvate tahkiste eraldamiseks, pesemiseks, pressimiseks ja transportimiseks sõelmete konteinerisse või kotti. Komplektis liivapüüdur ja rasvaärastus.
VAATA LÄHEMALT
Toru tüüpi õhustid

Toru tüüpi õhustid

Toru tüüpi õhustid erilahendustele või suuremale reoveepuhastile. Toru pikkust saab klient valida, võimaldab ehitada suure alaga ülestõstetavaid süsteeme, mis tagab lihtsama hooldamise. 
VAATA LÄHEMALT
Kruvivõre FC / FCP

Kruvivõre FC / FCP

Kruvivõre FC - FCP on mõeldud rennis/kanalis kasutamiseks või erilahendusega kasti sobitamiseks. Võimalik eritellimusel mõõdud.
VAATA LÄHEMALT
Vertikaalne kruvivõre FC/V

Vertikaalne kruvivõre FC/V

Kruvivõre aitab eraldada reovees leiduvaid tahkeid osakesi (prahti). Kinnipüütud praht transporditakse üles, pressitakse kokku ja väljutatakse prügikonteinerisse või -kotti.
VAATA LÄHEMALT

OÜ IMPEL - Vinkli 8, Tartu
Tarned üle Eesti!

Üldtelefon: 748 5346
impel@impel.ee